Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

 

Hamilelikte Seks Pozisyonları Nasıl Olmalı?

  • İlan Tarihi: 21 Mayıs 2016 13:51
  • İlan Bitiş: Bu ilanin süresi doldu

Açıklama

Hamilelik dönemi bayanlar için riskli dönemlerdir bu nedenle de yediklerine içtiklerine dikkat ettikleri kadar cinsel yaşantılarına da dikkat etmek zorundadır. çünkü araştırmalara göre hamilelik döneminde cinsellik aynı zamanda düşüklere de neden olabilmektedir. Bu noktada eğer ki bir gebe için cinsel birliktelik gerçekleşecek ise o zaman aşağıdaki vermiş olduğumuz pozisyonlar dahilinde olması uygun görülmüştür.
1. Pozisyon
Erkeğin üstte kadının altta olduğu pozisyon aslında gebeler için çok fazla tercih edilen bir durum değildir çünkü kontrolsüz bir hareketin gelişmesi sonucunda kadının karnının üzerinde bir basınca neden olabilir bu böyle bir durumda ise sıkışan bebeğin kesesi yırtılıp suyun erken gelmesine neden olunabilmektedir.
2. Pozisyon
Arkadan girilen bu pozisyonda ise genelde ister gebe olsun isterse olmasın her kadın ve erkeğin tercih ettiği bir şekildir genellikle ilişki sırasında çok tercih edilir bebek için bir risk söz konusu değildir erkek kadının arkasına geçer kadın bacaklarını iki yana ayırır ve ilişki bu şekilde tamamlanmış olur..
3. Pozisyon
Erkeğin sırt üstü yatıp kadının erkeğin organına oturduğu pozisyon kadının en çok orgazma ulaştığı pozisyonların başında gelir özellikle gebelik esnasında karın iç basıncını da artırmadığı bilinir. Gebeliğin her döneminde bu pozisyon değerlendirilebilir. Burada kadın erkekten daha fazla hareketli olacağından hareketlerini de kontrol altında tutabilmektedir. Erkekler için ise bu pozisyon ilişkin süresinin uzatılmasına neden olur. Kadın bu şekilde kendi hazzının son noktasını dilediği şekilde ayarlayabilmektedir.
4. Pozisyon
Her iki çiftin yerdeyken erkeğin kadının arkasından girmesi en güvenli pozisyonlardan dır burada her iki cinste en az efor harcayan taraf olur üstelik penisin vajene giriş derinliği de erkek tarafından ayarlanır. Kadında G noktası bu şekilde uyarılabilmektedir. Karın büyük olan gebeler daha çok bu pozisyonu tercih etmektedirler.

 

1963 gösterim, 1 gün

  

İlan ID: 47657403d781b43a

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.